Palsam-neitsikummeli – Chrysanthemum balsamita ja apteegitilli tee ehk närvitee

Palsam-neitsikummeli – Chrysanthemum balsamita ja apteegitilli tee ehk närvitee

Hildegard Balsam – Fenchel Tee. Zutaten: Fenchelkraut 75%, Bio – Balsamkraut.

Hind 100g

Sobib ärevushäirete, psühhooside, luulude, skisofreenia, paranoia, raseduspsühhoosi ja igasuguste hirmude ning muretsemise all kannatavatele inimestele. Lisaboonus on, et selle kuuriga tekib hea ja tervislik uni; just unetus käib tavaliselt nii selle kui ka paljude teiste närvihaigustega kaasas.

Võib kasutada ka profülaktiliselt. On äärmiselt tähtis juua see tee ära päeva jooksul kasvõi lonksudena ja selle tee aeglane joomine on siin määrava tähtsusega.

Tee valmistus: 1-2 sl pooles kuni ühes liitris vees hästi läbi keeta (u 3 minutit), kurnata ja lasta jahtuda. Keedetud kogus päeva jooksul külmana ära juua. Soovituslikult oleks siiski päevane kogus üks liiter, kui aga inimene ei suuda seda kogust juua, tuleb sellega arvestada ja kogust vähendada niipalju kui vaja. Kuuri pikkus oleks 3-6 kuud.

 

Palsam-neitsikummeli tilgad

Balsamtropfen

Hind 100 ml

Need tilgad on närvitee vedelal ja kontsentreeritud kujul. Sisaldab apteegitilli ja palsam-neitsikummeli mahla- ja alkoholiekstrakti. Neid tilku tuleb võtta kas vee või teega.

Võtta  vajadusel:  päevas 3 korda 1 tl väheses vees  (1 tl = 50 tilka).